O mnie

WERONIKA LENART

MGR KOSMETOLOGII

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Powiesz – kosmetologia
i AWF? Co to ma wspólnego? Wbrew pozorom – wiele! Przez to, że mój kierunek był na wydziale Rehabilitacji Ruchowej, poruszaliśmy wiele zagadnień właśnie z fizjoterapią związanych.  (Wiesz, że stopy mogą mieć wpływ na wygląd twarzy? Zaraz zaraz… stopy!? A no właśnie stopy!). Pozwoliło mi to całkiem inaczej podejść do problemów klienta w gabinecie – holistycznie,
czyli całościowo i wielotorowo. Dziś wiem, że moja praca nie ogranicza się jedynie do wykonania danego zabiegu na twarzy. 

Moją misją jest pomoc klientowi w zlokalizowaniu źródła problemu z jakim do mnie przychodzi
i w razie potrzeby skierować do odpowiedniego specjalisty. Skóra, włosy czy paznokcie są tak naprawdę odzwierciedleniem tego, co dzieje się
w organizmie.

 

Nawet najdroższa terapia za miliony nie będzie skuteczna, jeżeli organizm funkcjonuje źle, dlatego tak ważna jest kosmetologia świadoma – wnikliwa konsultacja, diagnostyka i odpowiedni plan działania. 

Moją kosmetyczną miłością od kilku lat jest laminacja rzęs i tematy około rzęsowe. Przez moje ręce przeszło już setki par oczu – od niebieskich po brązowe, młode i dojrzałe, długorzęse, krótkorzęse… i po odżywkach. Temat rzęs i odżywek mnie bardzo pochłonął, a że jestem bardzo dociekliwa to postanowiłam nawet napisać o tym pracę magisterską! Chwilę później zakochałam się w stylizacji brwi. Uwielbiam to robić! Ratować zniszczone brwi, pokazywać jak prawidłowo stylizować, doradzać, edukować.. i widzieć Wasze szczęście na twarzy! Jestem okropną perfekcjonistką, więc gwarantuję Ci, że wyjdziesz ode mnie z gabinetu dopieszczona.

To co, przekonałam Cię?

Mam nadzieję, że tak. 🙂 Zatem widzimy się w Beauty Stylist.

Do zobaczenia!

Więcej moich prac znajdziesz na Instagramie

Facebook
Instagram